spacer

Bezpieczne wakacje z Portalem „Bezpieczni Razem”

Portal Urzędu Miasta Szczecin Bezpieczni Razem zaprasza do zapoznania się z materiałami, dzięki którym nasze wakacje będą bezpieczniejsze:

 1. Jak ratować tonącego – Rozmowa z Panem Mirosławem Wawerem, instruktorem samoobrony
 2. Bezpieczne nurkowanie – Rozmowa z Panem Grzegorzem Galińskim Starszym Asystentem w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.
 3. Gdy samochód tonie – Rozmowa z Panem Mirosławem Wawerem, instruktorem samoobrony.
 4. Przygotowanie do podróży – Rozmowa z Panem Grzegorzem Galińskim Starszym Asystentem w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.
 5. Zadbajmy o szczepienia przed podróżą cz.1, cz.2 – Rozmowa z Panem Grzegorzem Galińskim Starszym Asystentem w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.
 6. Choroba lokomocyjna w podróży – Rozmowa z Panem Grzegorzem Galińskim Starszym Asystentem w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.
 7. Podróż z dziećmi – Rozmowa z Panem Grzegorzem Galińskim Starszym Asystentem w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.
 8. Kobieta w ciąży podróżuje – Rozmowa z Panem Grzegorzem Galińskim Starszym Asystentem w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.
 9. Zagrożenia wakacyjne cz.1, cz.2, cz.3 –  Rozmowa z Panem Grzegorzem Galińskim Starszym Asystentem w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.
 10. Wycieczka w góry – Rozmowa z Panem Grzegorzem Galińskim Starszym Asystentem w Oddziale Nadzoru Sanitarnego Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie.
 11. Jak kupić wycieczkę cz.1, cz.2, cz.3 – Rozmowa z Panią Longiną Kaczmarek – Miejskim Rzecznikiem Konsumentów w Szczecinie
 12. Ubezpieczenia turystyczne  – Rozmowa z Panią Longiną Kaczmarek – Miejskim Rzecznikiem Konsumentów w Szczecinie
 13. Podróżuj bezpiecznie z serwisem Ministerstwa Spraw Zagranicznych ODYSEUSZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *