warszewo wybory

„Kapslowe Mistrzostwa Szczecińskich Podwórek”

Spędzasz wakacje w domu? Wyjdź na dwór!

Zapraszamy do wspólnego majsterkowania i sportowej rywalizacji szczecińskich podwórek na dachu Centrum Dialogu Przełomy.

Tor kapslowy na placu Solidarności przygotowany na Noc Muzeów cieszył się ogromnym zainteresowaniem gości zwiedzających CDP. Zarówno starsi, jak i młodsi zawodnicy wyrażali chęć zorganizowana takiej gry na swoich podwórkach. Centrum Dialogu Przełomy postanowiło do tego zachęcić. Kapslowe Mistrzostwa Szczecińskich Podwórek to propozycja dla wszystkich, którzy nie boją się wyjść z domu, ruszyć wyobraźnią i spotkać z sąsiadem.

Zasady są proste: drużyna złożona z koleżanek i kolegów z podwórka, rodziców i sąsiadów buduje tor kapslowy i organizuje trening reprezentacji podwórka. Następnie zgłasza swój tor do konkursu na najciekawszy obiekt i bierze udział w Kapslowych Mistrzostwach Szczecińskich Podwórek, które rozegrane zostaną na dachu Centrum Dialogu Przełomy. Elementy torów zgłoszonych do konkursu zostaną wykorzystane do budowy wielkiego toru kapslowego na placu Solidarności, który będzie tym samym wystawą plenerową prac uczestników mistrzostw.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.08.2016
Ogłoszenie wyników konkursu: początek września 2016
Kapslowe Mistrzostwa Szczecińskich Podwórek: wrzesień 2016 (dokładny termin zostanie podany pod koniec sierpnia)

Regulamin Kapslowych Mistrzostw Szczecińskich Podwórek znajduję się na stronie internetowej Muzeum Narodowego w Szczecinie.

Dodatkowych informacji udziela koordynatorka projektu:
Ewa Bydałek, tel. 797 389 339, e-mail: ewa_bydalek@wp.pl

kapslowe mistrzostwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *